Strona internetowa techart.com.pl uywa plikw cookies. Brak zmiany ustawie przegldarki oznacza zgod na ich uycie. OK, akceptuj
Strona główna arrow Oprogramowanie arrow Comarch Klasyka
Menu
Strona główna
Oferta
Oprogramowanie
- - - DLA FIRM - - -
- - - DLA DOMU - - -
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Usługi informatyczne
Urządzenia fiskalne
Komputery i sprzęt
Sieci komputerowe
Monitoring
Kontakt
Twoje IP:
3.235.24.113
Twój provider:
amazonaws.com
Systemy wspomagania zarządzania firmą linii Comarch Klasyka
Twój komputer nadal pracuje w środowisku DOS? Wybierz ofertę Comarch KLASYKA dla małych i średnich firm handlowych, usługowych i produkcyjnych.

Comarch Klasyka

klasyka_gif.gif 

Comarch Klasyka to spójna i kompletna oferta dla małych i średnich firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Składa się na nią ponad 10 programów wspomagających zarządzanie i księgowość, pracujących w środowisku DOS.

W skład pakietu wchodzą programy: 


magazynowo- fakturujące:

  • Firma++,
  • Faktury,

finansowo-księgowe:

  • Księga Podatkowa,
  • Profesjonalna Księga Podatkowa,
  • Księga Handlowa,
  • Profesjonalna Księga Handlowa,

kadrowo-płacowe:

  • Płace,
  • Płace i Kadry.

Z każdej z grup programów CDN Klasyka, Klient może wybrać te, które odpowiadają najlepiej jego potrzebom. Rozwiązania te, uzupełnione są o szereg aplikacji dodatkowych, pracujących w środowisku Windows: Profit, Xlink, Efekt, Etykiety, Zamówienia.  
Programy z pakietu CDN Klasyka w wielu regionach kraju i w wielu branżach, stały się prawdziwym standardem. Użytkownicy chwalą ich funkcjonalność i efektywność. Również urzędnicy skarbowi wypowiadają się o ich pozytywnie, podkreślając, że firma pracująca "na CDN - ie" bezbłędnie liczy podatki i rzetelnie prowadzi księgi. Znajomość oprogramowania Comarch to także prawdziwy atut na rynku pracy.


CDN Klasyka to przede wszystkim: funkcjonalność, stabilność, łatwy i przejrzysty interfejs, niezawodność i aktualność rozwiązań.

 

komputery, strony www, serwery, fiskalne, konsole, gry, sklep, serwis, TECHART, 34-100 Wadowice tel. (033) 876 64 96