Strona internetowa techart.com.pl uywa plikw cookies. Brak zmiany ustawie przegldarki oznacza zgod na ich uycie. OK, akceptuj
Strona główna arrow Oprogramowanie arrow Płatnik ZUS
Menu
Strona główna
Oferta
Oprogramowanie
- - - DLA FIRM - - -
- - - DLA DOMU - - -
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Usługi informatyczne
Urządzenia fiskalne
Komputery i sprzęt
Sieci komputerowe
Monitoring
Kontakt
Twoje IP:
54.82.10.219
Twój provider:
amazonaws.com
Płatnik ZUS
Oprogramowanie

Płatnik ZUS - Wdrożenie oprogramowania.


Ustawa z dnia 11 stycznia 2001 roku o zmianie systemu ubezpieczeń społecznych, nałożyła na płatników obowiązek przekazywania dokumentów ubezpieczeniowych do ZUS drogą elektroniczną. W tym celu został też stworzony bezpłatny program dla płatników składek "Płatnik". Jednostki terenowe ZUS przyjmują tylko wypełnione oryginalne formularze lub wydruki z aktualnego programu "Płatnik".

Coraz bardziej zaostrzane przepisy wymagają korzystania z programu Płatnik oraz elektronicznego sposobu przekazywania dokumentów do ZUS-u od coraz mniejszych przedsiębiorstw. Dla wielu, często dotychczas nie korzystających z komputerów przedsiębiorców, obsługa Płatnika wydaje się czynnością zawiłą.
  
Proponujemy Państwu pomoc polegającą na nauce obsługi Płatnika w trakcie wykonywania potrzebnych działań. Pod okiem naszego pracownika, przygotowują Państwo potrzebne dokumenty, przesyłają je do ZUS-u, odbierają i drukują potwierdzenia. W ten sposób, z czasem serwisant przestaje być potrzebny na codzień i jest wzywany wyłącznie do sytuacji awaryjnych lub nietypowych. Oszczędzają Państwo w ten sposób realne kwoty!

 

logo partnera Comarch

komputery, strony www, serwery, fiskalne, konsole, gry, sklep, serwis, TECHART, 34-100 Wadowice tel. (033) 876 64 96