Strona internetowa techart.com.pl uywa plikw cookies. Brak zmiany ustawie przegldarki oznacza zgod na ich uycie. OK, akceptuj
Strona główna arrow Oprogramowanie arrow Płatnik ZUS
Menu
Strona główna
Oferta
Oprogramowanie
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Usługi informatyczne
Urządzenia fiskalne
Komputery i sprzęt
Sieci komputerowe
Monitoring
Kontakt
Twoje IP:
3.235.24.113
Twój provider:
amazonaws.com
Płatnik ZUS
Oprogramowanie

Płatnik ZUS - Wdrożenie oprogramowania.


Ustawa z dnia 11 stycznia 2001 roku o zmianie systemu ubezpieczeń społecznych, nałożyła na płatników obowiązek przekazywania dokumentów ubezpieczeniowych do ZUS drogą elektroniczną. W tym celu został też stworzony bezpłatny program dla płatników składek "Płatnik". Jednostki terenowe ZUS przyjmują tylko wypełnione oryginalne formularze lub wydruki z aktualnego programu "Płatnik".

Coraz bardziej zaostrzane przepisy wymagają korzystania z programu Płatnik oraz elektronicznego sposobu przekazywania dokumentów do ZUS-u od coraz mniejszych przedsiębiorstw. Dla wielu, często dotychczas nie korzystających z komputerów przedsiębiorców, obsługa Płatnika wydaje się czynnością zawiłą.
  
Proponujemy Państwu pomoc polegającą na nauce obsługi Płatnika w trakcie wykonywania potrzebnych działań. Pod okiem naszego pracownika, przygotowują Państwo potrzebne dokumenty, przesyłają je do ZUS-u, odbierają i drukują potwierdzenia. W ten sposób, z czasem serwisant przestaje być potrzebny na codzień i jest wzywany wyłącznie do sytuacji awaryjnych lub nietypowych. Oszczędzają Państwo w ten sposób realne kwoty!

 

Logo Optima

logo partnera Comarch

komputery, strony www, serwery, fiskalne, konsole, gry, sklep, serwis, TECHART, 34-100 Wadowice tel. (033) 876 64 96