Strona internetowa techart.com.pl uywa plikw cookies. Brak zmiany ustawie przegldarki oznacza zgod na ich uycie. OK, akceptuj
Strona główna arrow Oprogramowanie arrow Windows Vista
Menu
Strona główna
Oferta
Oprogramowanie
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Usługi informatyczne
Urządzenia fiskalne
Komputery i sprzęt
Sieci komputerowe
Monitoring
Kontakt
Twoje IP:
3.235.24.113
Twój provider:
amazonaws.com
Windows Vista

Image
Vista Home Premium Box
Image
Vista Business Box
Image
Vista Ultimate Box

Informacje o produkcie:

● System Windows Vista zawiera przełomowy interfejs użytkownika AERO, który został zaprojektowany, aby ułatwić wyświetlanie, wyszukiwanie i porządkowanie informacji oraz zapewnić kontrolę podczas korzystania z komputera.

● W systemie Windows Vista Twoja obsługa cyfrowych zdjęć i filmów wideo jest prostsza, a zarazem oferuje większe możliwości

● Wzbogacony wygląd systemu Windows Vista pozwala uprościć pracę z komputerem poprzez ujednolicenie wspólnych elementów okien, aby można było skupić się na zawartości ekranu a nie na sposobie uzyskania dostępu do niego. Korzystania z pulpitu jest bardziej intuicyjne i łatwiejsze oraz zapewnia więcej informacji.


Dzięki nowym narzędziom informacje w komputerze są bardziej przejrzyste — możliwe jest zbadanie zawartości plików bez ich otwierania, natychmiastowe wyszukanie aplikacji i plików, wygodne nawigowanie między otwartymi oknami oraz korzystanie z niezawodnych kreatorów i okien dialogowych.

 

Zabezpieczenia

System Windows Vista został zaprojektowany jako najbezpieczniejsza dotychczas wersja systemu Microsoft Windows. Nowe funkcje systemu Windows Vista zapewniają kontrolę i pewność - niezbędne do pełnego wykorzystania komputera. System zawiera szereg nowych funkcji zabezpieczeń, których współpraca sprawia, że komputer z systemem Windows Vista i praca w trybie online są bezpieczniejsze.

Wyszukiwanie i organizacja

System Windows Vista oferuje większą elastyczność przy wyszukiwaniu i organizowaniu plików. Nowe formanty, takie jak pole szybkiego wyszukiwania i rozszerzone nagłówki kolumn ułatwiają zarządzanie dużymi ilościami danych na ekranie w wybrany przez użytkownika sposób. Zaawansowani użytkownicy mogą korzystać z wyszukiwania plików z użyciem zaawansowanych warunków, podobnych do instrukcji SQL.

Pasek boczny i gadżety systemu Windows

W miarę korzystania z komputera do uzyskiwania coraz większych ilości informacji, wykonywania coraz większej liczby zadań i pracy z rosnącą liczbą aplikacji rośnie ryzyko przytłoczenia użytkownika informacjami. Użytkownik otwiera przeglądarkę, aby sprawdzić prognozę pogody, otwiera odpowiednią aplikację, aby przejrzeć kalendarz i otwiera kalkulator, aby po prostu dodać kilka liczb. Niezbędne są proste, wyspecjalizowane i nieduże miniaplikacje, dzięki którym zadania i informacje znajdują się w zasięgu ręki, niezależnie od wykonywanej czynności.
Pasek boczny systemu Windows zwiększa efektywność użytkownika, dając mu stały dostęp do gadżetów — szerokiej gamy przydatnych, łatwych w użyciu i dostosowywaniu miniaplikacji, które natychmiast udostępniają informacje i umożliwiają szybki dostęp do często używanych narzędzi. Co ważne użytkownicy mający zacinkę programistyczna mogą tworzyć własne gadżety.

Sieć

System Windows Vista zawiera nowe funkcje sieciowe, które ułatwiają konfigurowanie i używanie sieci oraz czynią je bezpieczniejszymi i bardziej niezawodnymi. Możliwe jest bezprzewodowe łączenie się z siecią firmy, udostępnianie połączenia internetowego i drukarek, kopiowanie plików między komputerami i korzystanie z ulubionych rozrywek w domu. System Windows Vista ułatwia zarządzanie siecią w domu, małej firmie i dużym przedsiębiorstwie, aby można było skupić się na ważnych sprawach.

Wydajność

System Windows Vista został opracowany z myślą o ułatwieniu osiągania większej efektywności dzięki nowym funkcjom, takim jak stan uśpienia, wstępne ładowanie do pamięci, zewnętrzne urządzenia pamięci (EMD, External Memory Device) i hybrydowe dyski twarde (Hybrid Hard Drive). Funkcja wstępnego ładowania do pamięci pomaga zarządzać pamięcią, aby maksymalnie wykorzystać dostępną pamięć RAM. Technologia EMD umożliwia poprawienie wydajności bez rozszerzania pamięci RAM. System Windows Vista korzysta również z technologii Hybrid Hard Drive pomagającej przedłużyć czas działania baterii, zwiększyć wydajność i niezawodność. System Windows Vista jest gotowy do pracy, gdy tylko użytkownik jest gotowy. Dodatkowo zaimplementowano technologię Superfetch, która zwiększa wydajnośc systemu poprzez wykorzystanie dodatkowej pamięci szybkiego dostępu ( może to być pendrive USB ) .Logo Optima

logo partnera Comarch

komputery, strony www, serwery, fiskalne, konsole, gry, sklep, serwis, TECHART, 34-100 Wadowice tel. (033) 876 64 96