Strona internetowa techart.com.pl uywa plikw cookies. Brak zmiany ustawie przegldarki oznacza zgod na ich uycie. OK, akceptuj
Strona główna
Menu
Strona główna
Oferta
Oprogramowanie
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Usługi informatyczne
Urządzenia fiskalne
Komputery i sprzęt
Sieci komputerowe
Monitoring
Kontakt
Twoje IP:
3.235.24.113
Twój provider:
amazonaws.com
Obudowy Thermaltake Soprano

Image


Thermaltake: seria Soprano


Szukasz nowoczesnej obudowy dla twojego komputera ? W naszej ofercie posiadamy obudowy firmy Thermaltake będącej  producentem wysokiej jakości obudów dla PC oraz Media Center. ObudowyThermaltake charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymy, starannością wykonania oraz doskonałym odprowadzeniem ciepła z wnętrza komputera. Współczesne komputery podczasintensywnej pracy wydzielają spore ilości ciepła. Zadbaj o swój sprzęt, wybierz Thermaltake.

ImageThermaltake Soprano Window Black VB1000BWS to  model obudowy firmy Thermaltake zbliżony konstrukcyjnie do obudów z serii Tsunami. W Soprano zastosowano wysoko gatunkową stal japońską o grubości 0.8 mm SECC. Swoim wyglądem i jakością wykonania na pewno idealnie w komponuje się do eleganckiego biura czy do domowego systemu multimedialnego. Obudowa wyposażona jest w trzy wentylatory przód : 1 x 120mm 21dba z filtrem powietrza, tył : 1 x 120mm 21dba oraz bok : 1 x 90mm 21dba, co zapewnia cichą i odpowiednią cyrkulacje powietrza wewnątrz obudowy.

Instalacja urządzeń w obudowie przebiega natychmiastowo dzięki zastosowaniu systemowi zatrzasków, do którego nie potrzebne są nam żadne narzędzia, aby zdemontować wybrany element np. napędy 5.25", napędy 3.5", wentylatory, bok obudowy, urządzenia ze slotów płyty głównej. Dodatkowo obudowa wyposażona jest w regulowane podstawki obudowy.

System Security, który informuje nas, gdy boczny panel jest otwarty. W górnej części pod klapką schowane są wejścia/wyjścia 2x USB 2.0, Firewire, Audio oraz Mikrofon. Bok obudowy jak i również przednie drzwiczki mają możliwość zamknięcia na kluczyk, aby niepowołane osoby nie włączyły nam komputera i nie dostały się do środka obudowy. W komplecie otrzymujemy antystatyczną ściereczkę do kurzu. Obudowa nie posiada zasilacza.


Image
Wymiary
495 x 210x 478mm
Miejsca na napędy 4x5,25''; 2x3,5'';  5 x 3,5'' -wewnętrzne

7x3,5" (5 ukrytych)
Wyjścia 2xUSB, Firewire, Audio
Waga 9,6 kg
Standard płyty głównej Micro ATX, Standard ATX
Miejsce na wentylatory 2x 120mm
Cechy szczególne bezśrubkowy montaż napędów, filtry przeciwkurzowe, zamek, 3 wentylatory
Kolor czarny lub srebrny, czarny z oknem, srebrny z oknem
Okres gwarancji 24 miesiące
komputery, strony www, serwery, fiskalne, konsole, gry, sklep, serwis, TECHART, 34-100 Wadowice tel. (033) 876 64 96