Strona internetowa techart.com.pl uywa plikw cookies. Brak zmiany ustawie przegldarki oznacza zgod na ich uycie. OK, akceptuj
Strona główna arrow Komputery i sprzęt arrow Kody kreskowe
Menu
Strona główna
Oferta
Oprogramowanie
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Usługi informatyczne
Urządzenia fiskalne
Komputery i sprzęt
- - - - - - - - - - - - - - -
Sieci komputerowe
Monitoring
Kontakt
Twoje IP:
3.235.24.113
Twój provider:
amazonaws.com
Kody kreskowe
 gk420d.jpg

Ewidencja i znakowanie towarów lub produktów za pomocą kodów kreskowych jest już standardem w większości dużych firm handlowych i produkcyjnych. Identyfikacja przedmiotu za pomocą czytnika kodów kreskowych i kodu kreskowego jest szybka i niezawodna.

Do drukowania kodów kreskowych można wykorzystać dedykowane drukarki kodów kreskowych jak również drukarki laserowe z odpowiednim wzorcem wydruku z programu magazynowego.

Oprogramowanie Comarch CDN Optima jak również Asseco Wapro WF-Mag wspiera technologię kodów kreskowych w zakresie wystawiania dokumentów magazynowych, handlowych, ewidencji zasobów magazynowych. Wykonujemy również modyfikacje oraz nowe wydruki zawierające kody kreskowe dla w/w programów.

Odczyt kodów kreskowych może odbytwać się za pomocą ręcznych czytników podłączanych do komputera poprzez port PS/ lub USB jak również z uzyciem kolektorów. 

kolektor_memor_m2.jpg

Odczyt kodów kreskowych: kolektory, skanery kodów kreskowych. 

Kolektory dzielimy na batch lub bezprzewodowe. Różnią się sposobem transmisji danych. Kolektory batch zbierają kody kreskowe do swojej wewnętrznej pamięci a następnie operator wyładowuje dane za pomocą dedykowanej aplikacji. Kolektory bezprzewodowe mogą trznsmitować na bieżąco odczytany kod bezpośrednio do systemu informatycznego.

Zdjęcie przedstawia terminal DataLogic MEMOR.

Więcej o kolektorach

 

ms9590gs.png

 

Skanery kodów kreskowych - ręczne, jednoliniowe.
Umożliwiają bezpośredni odczyt transmisję wartości kodu kreskowego do komputera. Idealne urządzenie do instalacji w szeregu aplikacji, takich jak: punkt kasowy, zarządzanie dokumentacją, służba zdrowia.

Zdjęcie przedstawia MS9590 VoyagerGS

 


 

 

 

komputery, strony www, serwery, fiskalne, konsole, gry, sklep, serwis, TECHART, 34-100 Wadowice tel. (033) 876 64 96