Strona internetowa techart.com.pl uywa plikw cookies. Brak zmiany ustawie przegldarki oznacza zgod na ich uycie. OK, akceptuj
Strona główna arrow Oprogramowanie arrow Comarch Optima
Menu
Strona główna
Oferta
Oprogramowanie
- - - DLA FIRM - - -
- - - DLA DOMU - - -
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Usługi informatyczne
Urządzenia fiskalne
Komputery i sprzęt
Sieci komputerowe
Monitoring
Kontakt
Twoje IP:
3.235.24.113
Twój provider:
amazonaws.com
Nowa wersja 16.1.1. W OPT!MA można łatwo ustalić stan rozliczenia na dany dzień. W wersji 16.0 Comarch OPT!MA w module Handel Plus dla towarów, grup, atrybutów wprowadzono obsługę dwóch najczęściej wykorzystywanych języków obcych - angielskiego i niemieckiego.

System wspomagania zarządzania firmą Comarch Optima

Comarch OPT!MA to program do obsługi mikro i małych firm. Dzięki niemu prosto i szybko wystawisz faktury, obsłużysz magazyn, zaksięgujesz dokumenty, naliczysz wypłaty, rozliczysz się z urzędami, poprowadzisz sklep internetowy…i wiele, wiele więcej.
Więcej informacji

OPT!MA Informacje

 optima_logo.jpg

 

Skuteczne funkcjonowanie firmy w warunkach otwartego rynku Unii Europejskiej wymaga zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzi, które oprócz możliwości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy.

Małe i średnie firmy, dla których dedykowane są programy CDN OPT!MA to firmy posiadające kilka stanowisk komputerowych. Ich podstawowa działalność to handel i usługi.

CDN OPTIMA to wielomodułowy program zaspokajający potrzeby każdej małej i średniej firmy, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną. Jego główną cechą jest zintegrowanie, wprowadzone dane są dostępne we wszystkich modułach. Różnorodność modułów sprawia, że każda firma jest w stanie używać CDN OPT!MA jako dobrego i pewnego narzędzia codziennej pracy.

CDN OPT!MA pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci. Budowa modułowa gwarantuje pełną integrację i umożliwia elastyczne dopasowanie funkcjonalności programu do potrzeb każdej firmy.  

 

OPT!MA Funkcje programu

 

 

Program Comarch OPT!MA to nowoczesny program wspomagający zarządzanie firmą. Posiada budowę modułową, dzięki czemu klient sam decyduje o wyborze niezbędnych dla niego funkcjonalności. Daje to również możliwość rozbudowy programu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. W celu łatwiejszego i bardziej przejrzystego zapoznania się z programem, moduły Comarch OPT!MA pogrupowane zostały ze względu na zakres wykorzystywania na: Księgowość, Handel i usługi oraz Zarządzanie. Każda z nich składa się z modułów gwarantujących unikalne funkcje, dzięki którym usprawnisz swoją pracę.

Moduły programu:

 

 

OPT!MA Interfejs

 optima_logo.jpg

Comarch OPT!MA to program idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Program charakteryzuje się przyjaznym i intuicyjnym interfejsem, który można obsługiwać zarówno za pomocą myszki, jak i samej klawiatury. Interfejs wyposażony jest w pomocny pasek skrótów oraz okno przedstawiające zbiorczo najważniejsze informacje na temat firmy. Comarch OPT!MA gwarantuje znakomitą wizualizację danych i możliwość samodzielnego kreowania wyglądu programu.
Przykładowe ekrany programu poniżej.

  
ekran_inf_biez.jpg
ekran_fa.jpg
ekran_analizy.jpg

e-Sklep

 
Comarch e-Sklep to innowacyjne rozwiązanie wspomagające prowadzenie sprzedaży w Internecie. Jest to jedyny sklep internetowy w pełni zintegrowany z najpopularniejszymi systemami do zarządzania firmą - Comarch e-OPT!MA, Comarch OPT!MA, Comarch CDN XL, Comarch ALTUM.
Wybrane funkcjonalności:
  • Ścisła integracja z systemami do zarządzania Comarch
  • Przyjazny oraz elastyczny sposób obsługi
  • Dostępność w modelu usługowym
  • Wielojęzyczność Comarch e-Sklep
  • Współpraca z serwisami internetowymi
  • Narzędzia promocji Comarch e-Sklep
 
Zobacz demo Comarch e-Sklep
Wymagania techniczne
Cennik
 
komputery, strony www, serwery, fiskalne, konsole, gry, sklep, serwis, TECHART, 34-100 Wadowice tel. (033) 876 64 96